середа, 18 липня 2018 р.

10 ознак, які видадуть у вас педагога


Ознака перша. Педагог може винести з дому все, що йому може знадобитися на робочому місці, натомість з роботи несе додому купу макулатури. До речі, його рідним не дуже до вподоби ота сама купа роздруківок, посібників, зошитів, які, здається, скоро займуть увесь вільний простір.


Ознака друга. Члени сім’ї педагога – хоч і не штатні працівники навчального закладу, все одно у ньому працюють. Хтось мовчки, хтось згадуючи ваш садок чи школу «незлим тихим словом».

Ознака третя. Доля дитини педагога – чекати. У школі – під учительською чи під кабінетом, а вдома – поки мама чи тато закінчить підготовку усіх необхідних методичних матеріалів.

Ознака четверта. Кожна дружня зустріч з колегами обов’язково перетворюється у міні-нараду (навіть якщо до цього усі поклялися: «про роботу – ні слова»).

Ознака п’ята. Люди, далекі від педагогіки, не розуміють, як можна тримати в пам’яті імена й прізвище тридцяти дітей, та ще й їх батьків.

Ознака шоста. У домі педагога уже немає місця для різноманітних вазочок, шкатулочок, статуеточок та іншого непотребу, який шкода викинути – «це ж на пам’ять».

Ознака сьома. Коли педагог йде вулицею у своєму районі, половина перехожих з ним вітається, а інша – обговорює: «З ким?», «Коли?», «У чому» та «Як?».

Ознака восьма. Педагог – це майстер на всі руки. Він уміє і фарбувати, і лагодити, і працювати до ранку, та ще й працювати під час хвороби.

Ознака дев’ята. Педагог не вміє говорити «ні» адміністрації та спокійно пройти повз книгарню, не залишивши там половину зарплатні.

Ознака десята. Педагог ніяк не визначиться: 1 вересня йому приймати вітання чи співчуття.

P.S. Звичайно, усе це іронія та жарти. Хоча недарма у народі кажуть, що  у кожному жарті є доля правди ; ).

Немає коментарів:

Дописати коментар